У Генштабі ЗСУ розповіли про критичну ситуацію в армії противника

16:28 / 21.03.2022

Російські військові проводять приховану мобілізацію, а також залучають до бойових дій навіть підрозділи забезпечення.

У російській армії почали перекидати до західних кордонів РФ військових з Далекого Сходу, а також залучати до безпосередніх бойових дій особовий склад елементів забезпечення. Про це у понеділок, 21 березня, повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

“З огляду на великий некомплект людських ресурсів, ворог змушений переміщати до кордонів України резерви з центрального та далекосхідного військових округів, проводити приховану мобілізацію та шукати підтримки у своїх нечисленних союзників. Також, окупанти продовжують практику залучення до безпосередніх бойових дій особового складу військових частин та підрозділів, що є свідченням критичної ситуації в армії російських загарбників”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках противник намагається організувати інженерне обладнання для ведення позиційної оборони, відновити логістичне забезпечення своїх підрозділів.

У напрямку Чернігова окупанти наступальних дій не проводили. Продовжували обстрілювати позиції підрозділів Збройних сил України та густонаселені райони міста.

Під час спроби здійснення наступу у напрямку Броварів противник зазнав значних втрат і був зупинений. Ворог робить спроби провести заходи щодо відновлення боєздатності та інженерного обладнання зайнятих рубежів.

“Ворог продовжує знищувати інфраструктуру в захоплених містах, завдавати ракетно-бомбових ударів по мирних кварталах українських міст і сіл, грабувати, викрадати і брати в заручники громадянське населення”, – наголошують у Генштабі.

Там додають, що в окремих напрямах противником зосереджуються сили та засоби відновлення спроб скоєння наступальних дій.

Нагадаємо, за останніми даними, російська армія втратила понад 15 тисяч солдатів, а також 498 танків, 121 вертоліт, 97 літаків та 45 засобів ППО.

Сьогодні в ОП підрахували, що загалом ЗСУ знищили три російські ударні армії та одну повітряну.

У Генштабі ЗСУ розповіли про критичну ситуацію в армії противника