Сухо і спекотно. Синоптик розповіла, якою буде погода в Україні цього тижня

23:49 / 07.06.2020

Синоптик Наталія Діденко розповіла, що цього тижня в більшості областей України буде спекотно. Температура місцями перевалить за 30 градусів тепла, а небо в основному буде безхмарним і не буде опадів. Про це синоптик написала на своїй сторінці в Facebook.

Пишу прогноз аж ввечері, бо й так ясно, куди привели наші волання та нарікання на холод та дощі)

Найближчий тиждень у більшості областей України буде спекотним.

Температура повітря вдень досягатиме 27+32 градусів. в другій половині тижня повітря розпечеться ще сильніше, на Сході, в центральних областях та на південному сході спека місцями досягатиме +32+35 градусів (карта 2).
Переважатиме суха сонячна погода.

Виняток атмосфера зробить для західних областей – там періодично випадатимуть дощі з грозами (карта 1), повітря буде свіжішим, +24+27 градусів.

Вітер в Україні очікується з південного сходу, помірний, часом поривчастий.

У Києві актуальними, окрім масок, будуть увесь тиждень темні окуляри, пшикалки з термальною водичкою, шорти, бретельки, бавовна, льон та лимонади.
У столиці – сухо та весь час навколо +30 градусів.

Така гаряча синоптична ситуація може провокувати проблеми із артеріальним тиском, із серцем, множити алергії та теплові удари.
Але, вирушаючи з дому, все одно киньте у торбу до термальної водички та віяла, якусь хустку чи літній широкий шалик, бо в деяких приміщеннях, у метро, суттєво холодніше, і цей контраст від спеки до холоду, може стати неприємним, як мінімум.

Черешня, полуниця, півонії, півники, молодий часник та молода картопля, а незабаром й малосольні огірки, шовковиця, любисток, м`ята, листаті дерева та свіжа зеленюща трава – ці скарби падають нам зараз прямо в руки.
Не пропустіть)

Сухо і спекотно. Синоптик розповіла, якою буде погода в Україні цього тижня