Шмигаль розповів про покарання за підробку COVID-документів

16:00 / 22.09.2021

Штраф до 34 тисяч гривень або обмеження волі до двох років – таке покарання передбачає законопроект про посилення відповідальності за підробку COVID-документів. Про це в середу, 22 вересня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Сьогодні ми підтримали законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за підробку документів про щеплення. Такі безвідповідальні дії – це загроза для всього суспільства, і ми будемо реагувати відповідним чином”, – повідомив Шмигаль.

За його словами, в разі прийняття законопроекту, особам, які свідомо використовують підроблені COVID-документи, загрожуватиме штраф від 17 до 34 тисяч грн або обмеження волі до двох років.

“Штраф в 68 000 дол. або позбавлення волі до двох років з позбавленням права обіймати посаду на 1-3 роки пропонується передбачити для лікарів, які свідомо вносять неправдиву інформацію про щеплення. Штраф в 170 000 або позбавлення волі до 3 років пропонуємо ввести за підробку таких документів з метою поширення”, – написав глава Кабміну.

Він також висловив надію, що Рада підтримає цю відповідальну ініціативу.

Шмигаль розповів про покарання за підробку COVID-документів