Радіо РАДІОСМАК надає такі послуги:

  • Виготовлення аудіороликів
  • Відтворення аудіороликів (Реклама в ефірі FM)
  • Звукозапис
  • Відображення рекламних банерів
  • Організація та проведення урочистих подій, вечірок, весіль, днів народження.
  • Оригінальний музичний супровід торгових центрів, магазинів, автозаправних станцій, розважальних центрів
  • Розміщення рекламної кампанії в ефірі Радіо СМАК

Вартість РЕКЛАМИ

Середня ціна одного виходу 30-секундного ролика близько 5 у.о. Але ціна може бути більшою чи меншою, у залежності від години трансляції рекламного ролика, насиченості та тривалості рекламної кампанії. Не забувайте запитати про знижки. На великі замовлення даються досить великі знижки, а постійні клієнти можуть розраховувати на різні подарунки у вигляді додаткової реклами.

Ми дамо професійну консультацію, запропонуємо кілька варіантів графіків виходу роликів і відповімо на будь-які запитання, що стосуються розміщення Вашої реклами. Дана послуга є безкоштовною, незалежно від того, вирішите Ви розміщати в нас рекламу чи ні.

 

СПЕЦІАЛЬНІ, НЕСТАНДАРТНІ РЕКЛАМНІ ПРОЕКТИ?

Так. На радіо “РАДІОСМАК працює професійна команда, що розробляє для клієнтів нашої радіостанції незвичайні і спеціальні проекти.

Такі проекти коштують чимало і на них немає спеціального прайсу. Також, такі проекти завжди вимагають достатнього часу на підготовку. Ми завжди раді допомогти реалізувати цікавий проект. Авторська програма чи збутова акція? Іміджевий проект? Жодних проблем, ми знаємо як це зробити!

ВИГОТОВЛЕННЯ АУДІОРОЛИКА

Радіо “РАДІОСМАК” здійснює весь спектр послуг для своїх клієнтів, в т.ч. виробництво роликів. Для запису ролика необхідно заповнити анкету або надати дані, які необхідні для подальшої роботи. На підставі даних, наші сценаристи будуть пропонувати Вам сценарії роликів доти, поки Ви не приймете один з них. З моменту узгодження сценарію нічого в тексті ролика не може бути виправлено. Для внесення виправлень необхідно буде знову записувати ролик. Протягом 3-4 робочих днів, залежно від складності виробництва, ролик буде виготовлено. Але в екстреному випадку ми зможемо записати ролик протягом декількох годин. Наступного дня, після закінчення запису, ролик уже може вийти в ефір.

Якщо Ви маєте власний ролик, який відповідає формату і технічним стандартам, прийнятим на радіо, то ми можемо його задіяти у Вашій рекламній кампанії.

ОФОРМЛЕННЯ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

Ми складаємо графік виходу Вашої рекламної кампанії (медіа-план) і погоджуємо його з Вами. Далі підписуємо контракт і виставляємо рахунок для оплати. Після оплати та виходу Вашої рекламної кампанії, ми оформляємо відповідну документацію.

Постійні клієнти

Для постійних Клієнтів ми завжди робимо подарунки у вигляді додаткового ефірного часу  та цікавих пропозицій.

Завжди Ваше,

Радіо. Рідного. Міста.  “РАДІОСМАК